23 Temmuz 2012 Pazartesi

KULLANDIĞIM MAKYAJ MALZEMELERİM

GÖZALTI KAPATICISI


Yves Rocher sitesinde gözaltı kapatıcısı hakkında bilgi;

Gül Özleriyle dolu bu yumuşak dokulu kapatıcı cildinizdeki küçük kusurları ve göz altı morluklarını ustalıkla gizler. Kolayca sürülür ve gün boyu cildinizde kalır.

...Ve dahası: Lipidik bariyeri güçlendiren Misk Gülü Yağı, ten rengini bütünleyen Şam Gülü Yaprakları, yatıştırıcı Şam Gülü Özsuyu ve yumuşatıcı Şam Gülü Yağı içerir.
Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. 
Göz altlarım mor olduğundan iyi bir kapatıcı arayışımdayken satış görevlisinin önerisi ve kapatıcı ile ilgili övgülerine güvenerek aldım. İlk başlarda diğer kullananlar gibi hayal kırıklığına uğradım çünkü çok katı ve zorlukla sürülüyordu. Parmağımı bastıra bastıra kapatıcıyı yumuşatarak göz altlarıma sürüyordum. Tabi bütün parmaklarım kapatıcı oluyordu. Yves rocher içeriği doğal olan ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka ve benimde severek ve güvenerek ürünleri aldığım bir marka olduğu için bu ürüne şans vermek istedim. İlk önce Yves Rocher’dan sitesinde gördüğüm kapatıcı fırçasını almak istedim fakat maalesef bulamadım. Ben evde bulanan far fırçasıyla sürmeye başladım. Pek hoşuma gitmiyordu ama idare ediyordum. Tabi bu arada Yves Rocher’u hafta bir ziyaret edip kapatıcı fırçasının gelip gelmediğini soruyordum. Satış görevlisi arkadaşlardan biri süngerle sürmemi önerdi. Hata kendi kullandıkları yuvarlak küçük süngerlerden verdi. O küçücük süngerlerden de ümidim yoktu ama denedim. Kapatıcımı kullanmak için kolay bir yol bulmuş oldum ve benim içinde çok büyük rahatlık oldu. Süngerlerde kapatıcı kutum kadar olduğundan kutunun içinde taşıdığım için hiçbir yere bulaşmıyordu da.
Ben çok memnum kaldım böyle olunca , uzun zamandır rahatlıkla kullanıyorum. Bir daha kesinlikle süngerleriyle birlikte alırım.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder